Oferta

Dance Heads wykorzystywane jest wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć doskonałą atmosferę zabawy, wywołać dużo uśmiechu i przyciągnąć masę uwagi.

Doskonale sprawdza się na wszelkich imprezach i spotkaniach.

Imprezy firmowe

Chcesz stworzyć wydarzenie dla swoich pracowników, klientów lub gości, którego nigdy nie zapomną? Dance Heads to najbardziej niezwykła forma rozrywki, która bawi gości w każdym wieku i sprawia, że proszą o więcej.

Począwszy od mniejszych kameralnych imprez po duże spotkania korporacyjne, ożywimy każde wydarzenie. Gdziekolwiek pojawia się Dance Heads, tworzy się mocno entuzjastyczna atmosfera ze strony wszystkich gości i uczestników. Nikt nie widział niczego takiego wcześniej i będzie długo pamiętał taką imprezę!

Oferujemy przy tym możliwość niezwykłej promocji wizerunku firmy poprzez spersonalizowaną szatę graficzną studia oraz umieszczenie logo na nagrywanych materiałach i kopertach DVD.

Zapytaj nas

Wydarzenia sportowe

Odpowiadasz za organizację sportowego wydarzenia - meczu, rozgrywki, turnieju, zawodów i chcesz by oprócz sportowych emocji publiczność mogła w przerwach doświadczyć dużej porcji zabawy i śmiechu? Dance Heads jest doskonałym sposobem na stworzenie takiego klimatu! Dzięki temu uczestnicy i kibice będą długo pamiętali to wydarzenie, jeszcze chętniej przychodząc następnym razem.

Oferujemy przy tym możliwość personalizacji doświadczenia z Dance Heads poprzez stworzenie dedykowanej szaty graficznej studia oraz umieszczenie logo i nazwy wydarzenia na nagrywanych materiałach i kopertach DVD.

Zapytaj nas

Targi i wystawcy

Planujesz wystawić swoją firmę na targach i chcesz zapewnić sobie tłum odwiedzających przy twoim stoisku? Dance Heads oczarowuje ludzi - młodych czy starszych, konserwatywnych i nieskrępowanych. Twoi potencjalni klienci będą się tłoczyć przy twoim stoisku by mieć szansę nagrać swój własny teledysk Dance Heads - z pozdrowieniami od twojej firmy.

Dance Heads tworzy efekt wirusowego marketingu marki poprzez technologię interaktywnej rozrywki, skupiającej się na doświadczeniu uczestnika. Odwiedzający twoje stoisko targowe będą jeszcze długo wspominać i opowiadać znajomym o tym wydarzeniu, pokazując im swój teledysk nagrany z logiem twojej firmy.

Oferujemy w związku z tym możliwość personalizacji doświadczenia z Dance Heads poprzez stworzenie dedykowanej szaty graficznej naszego studia oraz umieszczenie logo i sloganu firmy na nagrywanych materiałach i kopertach DVD.

Zapytaj nas

Seminaria i konferencje

Organizujesz seminarium lub konferencję? Niezależnie od profilu, efektywność takiego wydarzenia jest zawsze większa, jeśli uczestnicy są w doskonałych nastrojach. Dance Heads pozwoli twoim gościom się zrelaksować w przerwach i poprzez dużą dawkę śmiechu i grupowej rozrywki nabrać energii na resztę imprezy. Możesz być pewny, że twojej konferencji lub seminarium długo nie zapomną!

Oferujemy przy tym możliwość wykorzystania naszego studia jako dodatkowo płatnej opcji dla wybranych sponsorów wydarzenia. Mieliby oni możliwość promocji swojego wizerunku poprzez personalizowaną szatę graficzną studia oraz umieszczenie logo na nagrywanych materiałach i kopertach DVD. W ten sposób organizator nie poniesie kosztów wynajmu Dance Heads, a zapewni niepowtarzalny klimat dla wszystkich uczestników, mając nawet możliwość dodatkowego dochodu z tego tytułu.

Zapytaj nas

Wesela, imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie

Niezależnie czy organizujesz wesele, urodziny, wieczór kawalerski/panieński, rocznicę, czy jakiekolwiek wydarzenie prywatno-rodzinne, z całą pewnością zależy Ci na tym, aby wszyscy goście bawili się tak doskonale, jak to tylko możliwe. Są różne atrakcje na wesele i inne prywatne okazje, jednak z Dance Heads zamienisz każdą tego typu imprezę w pewny sukces. Wszyscy będą zachwyceni i będą chcieli jeszcze, kiedy uczynisz z Dance Heads gwóźdź programu. Twoje wydarzenie przejdzie do historii i twoi goście będą jeszcze długo o nim opowiadać, jednocześnie mając pamiątkę z własnym wideoklipem i naniesioną nazwą imprezy.

Zapytaj nas

Festiwale, festyny, pikniki i inne imprezy plenerowe

Jeśli organizujesz jakąkolwiek imprezę plenerową, z całą pewnością trwa ona długo i pojawia się bardzo dużo ludzi. Niezależnie od atrakcji programu głównego, uczestnicy, goście, widzowie oczekują od takiego wydarzenia tylko jednego: jak najlepszego samopoczucia i zabawy, a co za tym idzie, jak najlepszych wspomnień. Dzięki Dance Heads każda impreza plenerowa zyska nową jakość, przyciągając tłumy zainteresowanych, chcących nagrać swój własny teledysk Dance Heads. Może to być atrakcja towarzysząca, może też być jedną z głównych. W każdym przypadku wzbudzi wiele fantastycznych emocji i pozostawi ludzi dokładnie z tym po co przyszli: świetne samopoczucie.

Dodatkowo oferujemy możliwość spersonalizowanej formy prezentacji rozrywki Dance Heads poprzez dedykowaną danej imprezie szatę graficzną wraz z oznakowaniem logo imprezy każdego nagranego klipu i przygotowaniem specjalnych kopert na płyty DVD. Taka opcja może być dostępna dla samego organizatora lub też może on udostępnić to jako dodatkowo płatną opcję promocji dla wybranego sponsora, dzięki czemu organizator może nawet dodatkowo na tym zarobić.

Zapytaj nas

Promocje, pokazy, imprezy medialne

Jeśli organizujesz imprezę, która ma być promocją produktu, firmy, miejsca, osoby lub wydarzenia, na pewno zależy Ci, aby wszyscy uczestnicy dobrze zapamiętali twój przekaz. Z całą pewnością jest on tym bardziej efektywny, im lepsze emocje uda się zbudować wśród gości, a najskuteczniejsze emocje do celów marketingowych i PR to radość, śmiech i entuzjazm. Dance Heads zagwarantuje, że goście twojego wydarzenia będą zachwyceni tą zabawą. W takich okolicznościach całe spotkanie nabierze nowej jakości, gdyż zasadniczy jego cel zostanie spełniony – wszyscy będą czuli się wspaniale!

Oferujemy przy tym możliwość pełnej personalizacji doświadczenie z Dance Heads – dedykowana szata graficzna studia, logo i slogan na każdym nagranym wideoklipie, indywidualny projekt kopert DVD. Dzięki temu pamiątka z imprezy będzie nie tylko przywodzić niezwykłe wspomnienia, ale również będzie swoistą wizytówką tamtego wydarzenia.

Zapytaj nas

Miejsca publiczne

Niezależnie czy w galerii handlowej, parku rozrywki, zoo, lotnisku, dworcu, klubie, czy jakimkolwiek innym miejscu publicznym, dużo ludzi pojawia się tam na krócej lub dłużej. W jednych miejscach są oni przy okazji, przemieszczając się dalej, w innych są celowo, szukając konkretnych rzeczy lub chcą spędzić miło czas - sami, z rodziną lub ze znajomymi. W każdym z tym miejsc uśmiech i zabawa jest tym, czego nigdy nie jest za dużo.

Dance Heads jest w stanie spełnić taką rolę, w sposób niezwykle wyjątkowy i niespotykany dotąd dać ludziom chwilę prawdziwej zabawy i fantastyczne wspomnienia. Jeśli więc jesteś zarządcą centrum handlowego, dyrektorem zoo, pracujesz w dziale obsługi klienta parku rozrywki, czy w innym miejscu publicznym – zadzwoń do nas a my sprawimy, że twoi Klienci będą jeszcze chętniej u Ciebie bywali!

Zapytaj nas

Zostaw swoje namiary poniżej, a skontaktujemy się z Tobą by pokazać Ci, co fajnego Dance Heads może zrobić dla Ciebie.

 

Dane kontaktowe

Informacje o planowanej imprezie

Prosimy dodać 3 i 5.
lub zamknij formularz